Новини
29.05.2020 новини

Вітаємо з професійним святом – Днем хіміка!

Хімічна індустрія залишається однією з важливих галузей національної промисловості, що значною мірою впливає на макроекономічні показники.

Епідемічна загроза через пандемію коронавірусу довела, що від стану справ у галузі залежить добробут тисяч українських родин і ситуація в національній економіці загалом. Сьогодні як ніколи, ми зобов’язані також дбати про екологічність і безпеку хімічного виробництва для працівників підприємств, про збільшення виробництва антибактеріальної та антисептичної продукції. Адже сучасна хімічна галузь – це безпечне виробництво, що покликане на збереження життя людей, профілактику захворювання та боротьбу із збудниками хвороб та збереження навколишнього середовища.

Будь-які успіхи були б неможливими без високого професіоналізму тисяч працівників хімічної промисловості. Висловлюємо подяку за складну і кваліфіковану працю, яка часто пов’язана з небезпечними умовами виробництва. Бажаємо Вам міцного здоров’я, матеріального благополуччя і родинної злагоди!

Бажаємо всім працівникам галузі професійного зростання, міцного здоров’я та благополуччя! Нехай завжди у Вашому житті буде більше приємних хвилин, а тимчасові незгоди та негаразди залишаються десь осторонь. Нехай Ваша праця буде гідно оцінена суспільством, а українська продукція користуватиметься попитом в усьому світі.


Президент та дирекція ГС «АУВЛП»