Новини
04.06.2018 новини

01 червня 2018 року відбулася зустріч представників бізнес асоціацій з Прем’єр міністром України Гройсманом В.Б. та представниками виконавчої влади.

На зустрічі обговорювалися питання запобігання ввезення та реалізації сірого імпорту та контрафактної продукції та затвердження порядку спрощення застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Асоціація підтримала введення РРО для розрахункових операцій, проект постанови Кабінету Міністрів щодо спрощення застосування РРО та введення більш розширених правил фіскалізації.

Підтримавши пропозиції, було загострено увагу Кабміну щодо фіскалізації операцій з продажу товарів побутової хімії (у т.ч. ЛКМ), так як це пов’язано з появою на ринку небезпечних для здоров’я громадян фальсифікованої продукції.  
Зокрема, Асоціація звернула увагу Прем’єр-міністра, що це також пов’язано із складною процедурою адміністрування та контролю акцизного податку для сировини, яка використовується у виробництві лакофарбової продукції. Було відмічено, що за час дії постанов Кабінету Міністрів, підприємствами Асоціації не ввезено ні одного кілограму розчинників. 
Було піднято питання щодо прискорення законодавчих змін у частині спрощення процедур адміністрування акцизного податку шляхом внесення змін до Податкового кодексу України. 
Прем’
єр  міністр погодився з нашими аргументами та надав усне доручення голові ДФС Продану та держсекретарю Мінфіна Капінусу провести зустрічі з підприємствами Асоціації з метою вирішення проблемних питань, які піднімає Асоціація.

 

На виконання доручення Прем’єр міністра Асоціацією будуть підготовлено листи на адресу ДФС та Мінфіну з пропозиціями адаптації податкового законодавства до норм європейського права, зокрема, в частині адміністрування акцизного податку та спрощення контролю за цільовим використанням підакцизної сировини.