Головнi новини

ГС «АУВЛП» занепокоєна проблемою, яка створилася на ринку сировини

Golsa Golchini
ГС «АУВЛП» занепокоєна проблемою, яка утворилася на ринку сировини та матеріалів для національного виробництва лакофарбових матеріалів (покриттів, лаків та фарб).
Обумовлено це тим, що деякі європейські постачальники сировини заявили про форс мажорні обставини, які можуть значно вплинути на обсяги національного виробництва, й може призвести до збільшення імпорту аналогічної продукції, оскільки перевага у вчасному забезпеченні сировиною надається заводам-виробникам Європейського Союзу.
Про відсутність основної сировини та пакування, а також значне зростання цін призводить до серйозних перебоїв у виробництві покриттів у Великобританії та усій Європі повідомлялося Британською асоціацією BCF[i], а також європейськими асоціаціями.  
На сьогоднішній день, ГС «АУВЛП» отримала звернення від двох заводів – виробників та має у розпорядженні листи компаній про форс мажорні обставини, які виникли по зобов'язаннях з поставки сировини, що є надто критичним для виробників, які не мають довготривалих договорів.
Враховуючи, що сировина та фрахт складають більшу частину загальних витрат у виробництві лакофарбових покриттів – це буде мати великий вплив і на діяльність національних виробників – членів Асоціації, що не виключає значне подорожчання готової продукції.

Враховуючи потенційну характерність проблематики для більшості виробників, є наступні пропозиції:
- звернутися до компаній, які інформували про форс мажор за належним документальним засвідченням форс-мажору компетентними на то органами;
- звернутися до колег з Асоціації виробників фарб і друкарських фарб Німеччини (VdL) щодо об’єднання зусиль та надання посильної взаємодопомоги щодо вирішення кризової ситуації із постачанням сировини.

Листи із подібної проблематики та пропозиціями, просимо надсилати на електронну адресу puauvlp@gmail.com до 25.03.2021.
Made on
Tilda