Головнi новини

Фарба для стін усуває коронавіруси за допомогою срібної технології

Кілька років тому разом з Інститутом хімічних технологій Фраунгофера компанія Bioni CS розробила фарби для стін і фасадів, які можна було б захистити від цвілі та бактеріальної інвазії за допомогою технології наносрібла. У ході подальших досліджень була розроблена фарба для інтер’єру, яка, окрім мультирезистентних бактерій, також зменшує кількість коронавірусів на поверхні фарби більш ніж на 99,9%.

Коронавіруси на поверхні фарби зменшилися на 99,92% (3 log рівня) протягом 24 годин, метицилін-резистентний Staphylococcus aureus (MRSA) навіть більш ніж на 99,99% (4 log рівня).

Не тільки після пандемії коронавірусу технічні заходи, пов’язані з будівництвом, для запобігання поширенню патогенів у громадських будівлях стали все більше у центрі уваги. Заходи щодо зниження ризику особливо важливі в місцях, де чутливі люди або люди з ослабленим імунітетом проводять тривалий період часу, наприклад, у школах, будинках престарілих або лікарнях. На додаток до регулярного очищення та (контактної) дезінфекції поверхні, а також сучасних систем фільтрації повітря, тут все частіше використовуються антибактеріальні вимикачі світла та дверні ручки. Тут також можна використовувати фарбу для салону, яка продається під назвою «Bioni Hygenic Pro».

Джерело:  European Coatings
Made on
Tilda