Головнi новини

SURCON 2021 - Покриття для яскравого майбутнього

SURCON 2021 - Покриття для яскравого майбутнього
Асоціація хіміків нафти та кольору запрошує зареєструватися на SURCON 2021.

Резервувати зараз

Дата: Середа 3 та четвер 4 листопада 2021 року
Час: 09:00 – 17:00
Місце проведення: Онлайн вебінар Zoom
Асоціація хіміків нафти та кольору запрошує зареєструватися на SURCON 2021 .
Місія OCCA - сприяти зв'язкам між науковими колами та промисловістю покриттів для підтримки технічних та наукових відкриттів, створення інноваційних продуктів та заохочення талановитих студентів скористатися різноманітними перспективами працевлаштування, які є у цьому секторі. Саме ця взаємодія дозволила галузі досягти технічних та комерційних успіхів у минулому та підтримає розробку нових рішень для майбутніх викликів.
SURCON 2021 є форумом для дослідників, інженерів та технологів з наукових кіл, державних лабораторій та промисловості, щоб представити свої висновки, обмінятися ідеями та поділитися думками. OCCA має зареєстрований досвід об’єднання науковців та фахівців у галузі досліджень та розробок, і SURCON 2021 не є винятком. Конференція надасть можливість продемонструвати інноваційну науку та технології, пов’язані з наукою про поверхню та поверхневими покриттями, включаючи фарби, чорнила, клеї та герметики.
З огляду на поточну ситуацію щодо пандемії Covid-19 та зміни до попередніх заяв, Технічний комітет OCCA прийняв рішення проводити SURCON 2021 лише як онлайн-захід , а не пропонований гібридний захід, який мав відбутися. місце в Медіа-Сіті, Солфорд.
Захід буде включати повноцінну дводенну програму, що включатиме чотири сесії під керівництвом доповідача. Делегати мають можливість зареєструватись на повну програму, або на День 1 або День 2, відповідно до своїх потреб. Делегати також отримають посилання, яке дає змогу отримати доступ до записів усіх відповідних сесій після події.
Made on
Tilda